Debrecen, 2018. november 24. – A hagyományokhoz híven immár V. alkalommal gyűltek össze a Kelet-magyarországi Postás Sportegyesület Észak-alföldi Régiójának sportolói és családtagjaik egy remek bowling versenyre.

A megjelent közel 150 résztvevőből 120 fő 30 csapattal nevezett a megmérettetésre 3 kategóriában. A legnépesebb mezőny a „Felnőtt” kategória lett, itt 21 csapat képviseltette magát. Ezt követte a „Vendég” kategória 7 csapattal és a „Családi” kategória 2 csapattal (sajnos 1 nevezett csapat nem tudott eljönni a versenyre).

Akik még az első körben nem tudtak pályára lépni, csocsóval vagy biliárddal melegíthettek a küzdelemre.

A 8 pályán hatalmas küzdelmeknek voltak szemtanúi a jelenlévők, amit az eredmények is mutattak.

A legnagyobb küzdelem a „Felnőtt” kategóriában versenyzők között zajlott. Itt az eredmények a következő képpen alakultak:

Versenyzők: Botos György, Botos Tamás, Kiss Gyula, ifj. Kiss Gyula

A „Vendég” kategóriában mindössze 1 pont döntött az elsőségről. Az eredmények a következő képpen alakultak:

Versenyzők: Kovács Barbara, Miholecz Milán, Szurovcsák Lászlóné, Valkó Ildikó,

A dobogós csapatok a helyezésüknek megfelelő éremmel és kupával kerültek díjazásra. Az eredményhirdetést követően a versenyt egy finom ebéddel zártuk.