Debrecen, 2019. november 16.

A hagyományokhoz híven immár VI. alkalommal gyűltek össze a Kelet-magyarországi Postás Sportegyesület Észak-alföldi Régiójának sportolói és családtagjaik egy remek bowling versenyre.

A megjelent közel 100 résztvevőből 88 fő 22 csapattal nevezett a megmérettetésre 3 kategóriában. A legnépesebb mezőny a „Felnőtt” kategória lett, itt 18 csapat képviseltette magát. Ezt követte a „Vendég” kategória 3 csapattal és a „Családi” kategória 1 csapattal. Sajnos két nevezett csapat nem tudott eljönni a versenyre (1 „Felnőtt” és 1 „Családi” kategóriába nevezett csapat), de remek versenyt ígért, hogy mind a „Felnőtt”, mind a „Vendég” kategória tavalyi győztese is eljött újra próbát tenni. A 8 pályán hatalmas küzdelmeknek voltak szemtanúi a jelenlévők, amit az eredmények is mutattak. Akik még az első körben nem tudtak pályára lépni, csocsóval vagy biliárddal melegíthettek a küzdelemre. A történelem ismételte önmagát, mert a „Felnőtt” és a „Vendég” kategóriában is a tavalyi győztesek vitték el az első helyezést.

A legnagyobb küzdelem, a hagyományokhoz híven, a „Felnőtt” kategóriában versenyzők között zajlott. Itt az eredmények a következő képpen alakultak:

I. helyezett
Csapatnév: CsakaLOGI  Eredmény: 519 pont
Versenyzők: Bagi Csaba, Guzina Mihály, Herman Attila, Konrád Tibor

II. helyezett
Csapatnév: CIVISEK (vegyes csapat) Eredmény: 457 pont
Versenyzők: Konrád Krisztián Attila, Papp Zoltán, Tóth László, Tóth László Attila

III. helyezett:
Csapatnév: Civis Betyárok (Debrecen 15 posta) Eredmény: 423 pont
Versenyzők: Botos György, Botos Tamás, Kiss Gyula, ifj. Kiss Gyula

A „Vendég” kategóriában a tavalyi 1 pontos különbség helyett, az idén már 2 pont döntött az elsőségről. Az eredmények a következő képpen alakultak:

Versenyzők: Giba Attiláné, Giba Attila, Giba Levente, Giba Péter

A dobogós csapatok a helyezésüknek megfelelő éremmel és kupával kerültek díjazásra. Az eredményhirdetést követően a versenyt egy finom ebéddel zártuk.